Dom pasji - otwarcie Centrum Rehabilitacji i Sportu UJK !!!

W czwartek odbyło się oficjalne i uroczyste otwarcie nowej hali sportowej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, która będzie pełnić Centrum Rehabilitacji i Sportu.Hala UJK gotowa. W czwartek uroczyste otwarcie


Przed nami sportowe święto Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Już w najbliższy czwartek, 16 kwietnia otwarte zostanie Centrum Rehabilitacji i Sportu przy kieleckiej uczelni.
Odliczanie rozpoczęte


Powoli zaczynamy odliczać do końca  projektu. Prace   wykończeniowe w obiekcie rozpoczęte.

Prace wykończeniowe


Powoli zaczynamy odliczać do końca  projektu. Prace   wykończeniowe w obiekcie rozpoczęte.

Pierwsze klepki położone


Od 20 stycznia na hali pojawili sie parkieciarze. Efekty ich pracy cieszą oko. Zobaczcie sami . . .Zima nam nie straszna :)


Mimo, że za oknami zima, w budynku Centrum wszyscy pracują jak w ukropie :). Do końca projektu zostało już nie wiele czasu , więc tempo robut jest  duże.Na półmetku.

Jeszcze w czercu, podczas wbicia łopaty trudno było uwieżyć, że za 4 miesiące zobaczymy gmach Centrum w takiej okazałości.
Prace budowlene osiągneły półmetek. Dobra pogoda sprzyja postępowi prac. Oby tak dalej . . .Błyskawiczne tempo budowy hali UJK

9 października została zawieszona wiecha na dachu Centrum Rehabilitacji i Sportu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Tym samym kolejna część prac budowlanych przy obiekcie została zakończona.

Przed tradycyjną uroczystością odbyło się podpisanie umowy o finansowaniu obiektu . . . .


Czas na wiechę !!!

Zgodnie z tradycją budowlaną nastał czas na uroczystość zawieszenia wiechy. Zwyczajowo jest to święto zakończenia ważnego etapu budowy, czyli położenie ostatniego elementu dachu. W ostatnich dniach taki fakt nastąpił i hala ma swój dach.
W związku z tym dnia 9 października . . .


W oczekiwaniu na dach

Kolejny etap prac  rozpoczęty. Konstrukcja dachu już jest.

Postępy prac widać  . . .

  . . . nie tylko na zdjęciach.

Budowa CRiS

Z tygodnia na tydzień widać postępujące prace budowlane. CRiS nabiera kształtu.

Uroczyste „wbicie łopaty” pod budowę nowego obiektu
Centrum Rehabilitacji i Sportu

24 czerwca br. odbyła się uroczystość „wbicia łopaty” pod budowę nowego obiektu Centrum Rehabilitacji i Sportu.Centrum Rehabilitacji i Sportu