Obóz sportowy 11-16.06.2019 Górki Zachodnie k/ Gdańska

Studenci  II roku  kierunku Turystyka i Rekreacja w liczbie 55 osób  w dniach 11-16 czerwca uczestniczyli w Obozie Sportowym w urokliwym Ośrodku AZS-u w Górkach Zachodnich k/ Gdańska. Na wodzie (ujście Wisły i Zatoka Gdańska) odbywały się zajęcia z żeglarstwa i kajakarstwa, a na lądzie z zespołowych gier sportowych (piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka nożna), gier rekreacyjnych (siatkówka plażowa, ringo, kometka), obozownictwa, turystyki rowerowej, nordic  walking, atletyki terenowej i  terenowych gier rekreacyjnych (podchody). Studenci dzielnie ćwiczyli pod okiem doświadczonych pracowników Studium WFiS pokonując upał i własne słabości. Nie zabrakło też czasu na zwiedzanie pobliskiego Gdańska, spacery po plaży, kąpiele w morzu pod okiem instruktorów, tańców integracyjnych i pożegnalnego ogniska.

„Morze sięga w siną dal, a Podsiadło śpiewa, że nie ma fal

Ciepło, wspaniale, piaszczysta plaża, a i komarów cała gromada

Plaża nudystów też tutaj jest

Morze Bałtyckie i nasza grupa są the Best (grupa 2)