BIEG PRZEZ KAMPUS – GODZINY REKTORSKIE

Uniwersyteckie Centrum Sportu informuje, że na czas „Biegu przez Kampus” Jego Magnificencja Rektor UJK, prof. dr hab. Stanisław Głuszek, wyraził zgodę na godziny rektorskie dla studentów niżej wymienionych roczników:

WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY
Studia I stopnia I rok: dziennikarstwo i komunikacja społeczna, filologia angielska, filologia polska, historia, lingwistyka stosowana, logopedia ogólna.

WYDZIAŁ NAUK ŚCISŁYCH I PRZYRODNICZYCH
Studia I stopnia II rok: biologia, biotechnologia, chemia, geografia, informatyka, inżynieria danych, matematyka, ochrona środowiska, systemy diagnostyczne w medycynie, turystyka i rekreacja.

WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII
Studia I stopnia I rok: pedagogika. Studia jednolite magisterskie II rok: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika specjalna, psychologia.

WYDZIAŁ SZTUKI
Studia I stopnia I rok: edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, sztuki plastyczne, design.

WYDZIAŁ PRAWA I NAUK SPOŁECZNYCH
Studia I stopnia I rok: administracja, bezpieczeństwo narodowe, ekonomia, finanse i rachunkowość, kryminologia stosowana, logistyka, stosunki międzynarodowe, zarządzanie. Studia jednolite magisterskie II rok: prawo.

COLLEGIUM MEDICUM
Studia stacjonarne jednolite magisterskie I i VI rok: kierunek lekarski. Studia niestacjonarne jednolite magisterskie VI rok: kierunek lekarski. Studia jednolite magisterskie II rok: fizjoterapia. Studia I stopnia I rok: dietetyka, kosmetologia, pielęgniarstwo, położnictwo.