Wybory WF na semestr zimowy 2023/2024 [aktualizacja]

Aktualizacja: środa 27.09.2023 r.

Szanowni Państwo,

poniżej zamieszczamy plik ze szczegółową informacją dotyczącą nowego otwarcia „bramek” wyboru grupy w ramach przedmiotu Wychowanie Fizyczne.

Prosimy o uważne sprawdzenie terminu wyboru, z uwzględnieniem podanych dni i godzin otwarcia. Ważne jest, by jak najwięcej osób – w ramach danego bloku godzinowego – dokonało wyboru w trakcie pierwszej godziny od otwarcia „bramki”. Pragniemy dodać, że nie będziecie Państwo konkurować o miejsca w grupach zajęciowych pomiędzy poszczególnymi blokami. Dla każdego bloku utworzona została, jak zawsze do tej pory, odrębna oferta aktywności/grup.

Informujemy ponadto, że zgodnie z dyspozycją firmy odpowiadającej za poprawne funkcjonowanie WU, dostęp do wyborów WF przez aplikację mobilną został zamknięty. Zostaliśmy zapewnieni, że wybory dokonane w piątek 22.09.2023 zapisały się w systemie i podczas zatwierdzania wyborów zostaną przypisane odpowiednim osobom.

Terminarz wyborów WF – pobierz

25.09.2023 r.

Niestety nadal nie możemy rozpocząć wyborów grup w ramach przedmiotu WF.

Według otrzymanych informacji od służby informatycznych, trwają prace naprawcze i testy różnych rozwiązań obecnej sytuacji. Nie umiemy jeszcze odpowiedzieć na pytanie, czy wybory dokonane w dniu 22 września (piątek) przez niektórych studentów zostaną zachowane.

Zapewniamy, że o nowym terminie otwarcia wyborów zostaną Państwo poinformowani odpowiednio wcześniej.

22.09.2023 r.

Informujemy wszystkich studentów, którzy mieli dziś dokonać wyboru grupy WF na semestr zimowy r. ak. 2023/2024, że problem z zalogowaniem się na Wirtualną Uczelnię mają wszyscy na uczelni (studenci i pracownicy). Jesteśmy w stałym kontakcie z Centrum Informatycznym UJK. Problem został zidentyfikowany po stronie firmy zewnętrznej i jest niezależny od działań pracowników UJK. Z otrzymanych informacji wynika, że awaria jest poważna i cały czas trwa jej usuwanie.

Przepraszamy za utrudnienia.